Müşteri Paneli
CKL LOJİSTİK

Hakkımızda

Sözleşmeli
Sigortalı
Hakkımızda

CKL Global Hakkımızda

Şirketimizin köklü geçmişi, müşterilerimize olan bağlılığımızı ve taşıma alanındaki uzmanlığımızı yansıtıyor..

Uzun yıllar boyunca kazandığımız deneyim, işimizi daha iyi yapabilmek için bize rehberlik ediyor. Müşterilerimizin taşınma ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler sunuyor ve her adımda en yüksek standartları koruyoruz.

Uluslararası taşımacılık hizmetleri sunan CKL ekibi farklı yük taşıma alanlarında çeşitliliğe uygun çözümleri ile siz değerli müşterilerinin yanında. Evden eve nakliyat ve ticari gönderimlerin yanı sıra uzun yılları aşkın depolama deneyimi sayesinde eşya ve yüklerin lojistik süreçte her anını güvende tutuyoruz. CKL ekibi olarak müşterimizin sürecini kolaylaştırmak, ve zamanında teslimatı gerçekleştirmek önceliğimiz. SİZ SEÇİN BİZ TAŞIYALIM.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Her Zaman En İyisi İçin CKL

Misyonumuz, müşterilerimize dünya genelinde profesyonel, güvenilir ve sorunsuz evden eve nakliyat hizmetleri sunarak, taşınma süreçlerini kolaylaştırmak ve müşterilerimizin hayatlarını daha rahat bir şekilde devam ettirmelerine yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz, uluslararası evden eve nakliyat sektöründe öncü bir marka olmaktır. Müşterilerimiz için sadece bir nakliyat hizmeti sunmakla kalmayıp aynı zamanda birinci sınıf bir deneyim sağlayarak fark yaratmayı amaçlıyoruz. Dünya genelinde müşteri portföyümüzü genişleterek, uluslararası taşımacılık alanında en çok tercih edilen ve güvenilen bir partner olmayı hedefliyoruz.

ckl global

Rakamlarla CKL

Dünya Genelinde
0 Şehir
Mutlu Müşteri
0 Bin
Ulaşım Aracı
0 Bin
Around the world
0 cities
Around the world
0 million
Around the world
0 million
CKL GLOBAL

Şirket Tarihçemiz

Referanslar

Mutlu CKL Global Müşterileri