Müşteri Paneli
CKL LOJİSTİK

Hizmetlerimiz

CKL GLOBAL

Uluslararası Evden Eve Nakliyat:

Background Image
Kara Taşımacılığı
Background Image
Deniz Taşımacılığı
Background Image
Hava Taşımacılığı
Background Image
Depolam Hizmetleri
Adım Adım

Nasıl Çalışıyoruz

01
Sizi Dinliyoruz

Müşterilerimizin lojistik süreçteki ihtiyaçlarını ve isteklerini en doğru şekilde gerçekleştiriyoruz. Farklı gönderim yolları ve alternatif seçenekler ile CKL ekibi yanınızda.

02
Taleplerinizi Analiz Ediyoruz

CKL ekibi siz değerli müşterilerinin istek ve taleplerini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli karşılaştırma ve sonuç analizi yapmaktadır. Ürün veya yüklerinize en uygun çözümler yılların vermiş olduğu tecrübelere ve analizlere dayalıdır.

03
Kontrolleri Yapıyoruz

CKL ekibi tüm sevkiyatlarında gerekli tüm ön hazırlık ve planlamayı gerçekleştirmektedir. Avrupa standartlarına uygun sıfır paketleme malzemeleri ile doğru paketleme teknikleri sayesinde eşyalarınızın güvenliği ve hızlı teslimatı önceliğimiz.

04
Hızlı & Güvenli Teslimat Sunuyoruz

CKL ekibi uluslararası yollarda, müşterilerinin adına tüm planlama ve organizasyon sürecini yönetmektedir. Gümrük işlemleri ve sigorta desteği ile siz seçin, biz taşıyalım.

CKL Global için

Mutlu Müşterilerimiz
neler söylediler?

 

CKL Global Lojistik, işlerimi hızlı ve güvenilir bir şekilde yönetiyor. Paketlerim her zaman zamanında ve sağlam bir şekilde teslim ediliyor. Müşteri hizmetleri ekibi de her sorumu çabucak çözüme kavuşturuyor. Kesinlikle güvenebileceğiniz bir lojistik partneri!"

Medicana
Lojistik Müdürü

 

CKL Global Lojistik, taşımacılık konusundaki uzmanlığı ve profesyonel hizmetiyle beni her zaman etkilemiştir. Paketlerim, dünya çapında güvenilir ağları sayesinde sorunsuz bir şekilde taşınıyor. Fiyatlandırma da oldukça rekabetçi. Çalışanlarıyla iletişim kurmak da son derece kolay. Herkese tavsiye ederim!"

Sabancı Holding
Lojistik Şefi

 

"CKL Global Lojistik ile çalışmak, iş süreçlerimi büyük ölçüde kolaylaştırdı. Hızlı teslimatları, düşük maliyetleri ve müşteri odaklı yaklaşımları sayesinde sürekli olarak memnuniyet duyuyorum. Çalışanlarıyla iletişimdeki samimiyetleri ve sorunlara hızlı çözüm bulma yetenekleri beni her zaman tatmin etmiştir. Kesinlikle öneririm!"

Armada Play
Saha Müdürü
Referanslarımız

Mutlu CKL Global Müşterileri